w

Pedofil udawał wolontariusza. Wykorzystał dziecko chore na raka

Jego proces rozpocznie się na nowo

Wykorzystał dziecko chore na raka

Przerażająca historia. Sebastian L. udawał wolontariusza i podstępnie zbliżył się do 7-latki chorej na białaczkę. Okazywał wsparcie, robił zakupy, ale nie bezinteresownie. Od początku w głowie miał plan, żeby wykorzystać seksualnie cierpiącą Zuzę.

Traktowano go jak członka rodziny. Mężczyzna działał w przemyślany sposób. Najpierw zdobył zaufanie matki dziewczynki. Potem zbliżył się do Zuzy. Opowiadał, że sam przeżył ciężką chorobę. Towarzyszył dziecku każdego dnia w szpitalu, potem w domu. Po jakimś czasie zaczął realizować swój plan.

Sebastian zyskał ogromną sympatię. Matka przez 2 lata nie wiedziała, że jej córka jest molestowana. Mężczyzna dotykał miejsca intymne dziewczynki, a potem groził. – Jeśli komukolwiek o tym powiesz, to trafisz do domu dziecka, a twoi rodzice do więzienia – straszył Zuzę. Mężczyzna ciągle nalegał, że chce zostawać z dziewczynka „sam na sam”. Dopiero to wzbudziło podejrzenia kobiety, która postanowiła sprawdzić, czy się nie myli. Nie przyłapała Sebastiana na gorącym uczynku, ale powiedziała mu, że wszystko już wie. Ten przyznał się do winy.

Sąd Rejonowy w Poznaniu skazał mężczyznę zaledwie na 3.5 roku pozbawienia wolności. Prokuratura nie zgodziła się z tak niskim wyrokiem i wniosła apelację. Sąd przychylił się do wniosku prokuratury i skierował sprawę do ponownego rozpoznania.

Co myślisz?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

12

Bottiglieria 1881 - opinie

Wielki sukces. Nowa restauracja z gwiazdką Michelin